Python Developer

Klient Softwarehut
Miejsce pracy zdalnie, Białystok, Warszawa, Wrocław
Opis oferty Obecnie poszukujemy doświadczonego Mid/Senior Python Developera, który dołączy do zespołu w projekcie klienta z USA, tworzącego aplikację służącą do optymalizacji zakupów. Mile widziane osoby, które interesuje praca na styku front-endu i data engine.
Twoje zadania
  • rozwój, implementacja i utrzymanie oprogramowania,
  • projektowanie, budowa i utrzymanie efektywnych aplikacji internetowych przy użyciu frameworka Django,
  • tworzenie i utrzymywanie interfejsów programistycznych (API) za pomocą Django-Rest,
  • praca z bazą danych MySQL, w tym projektowanie schematów, optymalizacja i zarządzanie danymi,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji API przy użyciu narzędzia Swagger,
  • implementacja i obsługa pamięci podręcznej za pomocą MemCached.
Pasujesz, jeśli spełniasz te wymagania
  • min. 3 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python,
  • znajomość i praktyczne doświadczenie z frameworkiem Django.
  • umiejętność korzystania z Django-Rest w celu budowy efektywnych interfejsów,
  • znajomość MySQL,
  • doświadczenie w tworzeniu dokumentacji API, w tym znajomość narzędzia Swagger,
  • umiejętność implementacji i obsługi pamięci podręcznej za pomocą MemCached,
  • język angielski na poziomie min. B2.

Mile widziane:

  • znajomość systemów kontroli wersji, takich jak Git,
  • znajomość innych języków programowania i technologii,
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
Oferujemy
  • Pizza Fridays,
  • możliwość pracy z biura lub zdalnie,
  • prywatna opieka medyczna Luxmed,
  • karta Multisport,
  • elastyczny czas pracy,
  • budżet szkoleniowy,
  • lekcje języka angielskiego z Native Speakerem,
  • możliwość udziału w zajęciach SoftwareHut Speaking (nauka wystąpień publicznych).
Data ostatniej modyfikacji poniedziałek, 13 listopada 2023